Telefon
WhatsApp
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Bahçelievler semtimiz iş potansiyeli yüksek ve İstanbul'nın merkez noktasında olan bir semtimizdir. İnsanların işlerinden veya farkı nedenlerden kaynaklı semtimize karşı yoğun bir ilgi olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul Ceynak Nakliyat Bahçelievler nakliyat firması olarak bu ilgiden kaynaklı insanların taşınma isteklerine en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktayız. Bahçelievler semtimizden en çok ofis büro taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz talep edilmektedir. Tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile bu istek ve taleplere en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Nakliyat sektörü büyük ve kategorize olmuş bir hizmet türüdür. Nakliye hizmeti vermek isteyenler ilk olarak K1 ve K3 belgelerini alarak taşımacılık sektörüne adım atması gerekmektedir.İstanbul Bahçelievler evden eve nakliyat şirketimiz bu belgeleri alarak gerekli olan büyün yasal mevzuatı yerine getirmiştir. Böylece nakliye sektöründe insanlarımıza şu hizmetleri sunmaktayız;

  • Ücretsiz exspertiz
  • Montaj ve demontaj
  • Evden eve nakliyat
  • Şehirler arası nakliye
  • Asansörlü taşımacılık
  • Parça eşya taşıma
  • Ofis ve büro taşımacığı
  • Şehiriçi nakliyat
  • Sigortalı Taşımacılık

Gelişmiş altyapımız ve deneyimli elemanlarımızla bu hizmetleri yıllardır insanlarımıza sunmaktayız. Müşteri odaklı hasarsız ve sorunsuz hizmet anlayışı ile geniş araç filomuzla sektörde profesyonel Bahçelievler nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu incelemeler sonucunda müşterimize makul bir evden eve nakliyat hizmeti fiyat teklifi sunar. Müşteri teklifi kabul ettiğinde taşınma tarihi ve saati belirlenerek anlaşma imzalanır. Anlaşmanın bir nüshası müşteride bir nüshası firmamızda bulunur. Beş kişilik ekibimiz ile anlaşmada belirtilen tarih ve saat de istenilen adreste bulunuruz. Müşteri nezdinde hemen işimize koyuluruz.Elemanlarımız kaliteli ve dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemelerimiz ile eşyaları titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak taşıma sırasında olası hasara karşı korunaklı hale getirmiş olur. Mutfak eşyalarınız köpük ve özel patpat kağıtlar ile sarılarak dubalara yerleştirilir.Küçük eşyalarınız karton kutulara yerleştirilir ve bantlanır.

Üçüncü kata kadar yüksek dairelerde, taşıma elemanlarımız eşyalarınızı dikkatlice nakliyat aracımıza taşımasını gerçekleştirir. Daha yüksek binalarda modüler asansör yardımı ile eşyalarınız hızlı bir şekilde nakliyat aracımıza indirmesi sağlanır.İndirilen eşyalar üzerindeki notlara göre nakliye aracımıza yerleştirilmesi yapılır. Eşyalar aracın kasasının belirli noktalarından bağlanarak olası yol halinde sarsılma ve sürtünmeden kaynaklı zarar oluşması engellenmiş olur.Nakliyat aracımız belirtilen adrese doğru harekete geçer.Belirtilen adrese geldiğinde aynı disiplin ve dikkat ile nakliye aracımızdaki eşyalar yeni eve taşınması sağlanır. Müşteri gözetiminde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere eşyaların yerleştirilmesi sağlanır. Son kontroller yapıldıktan sonra ücretimizi alarak güle güle yaşamaları dileği ile oradan ayrılırız.

Bahçelievler semtimizde gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti bu şekilde gerçekleşmektedir. Diğer sunduğumuz hizmetlerimizde böyle disiplinli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde sorunsuz ve problemsiz olarak gerçekleşmektedir.Her zaman müşterimizin önceliklerine göre hizmet planlaması yapıyoruz.Firmamızdan alacağınız Bahçelievler evden eve taşımacılık hizmetinden asla mahcup olmayacaksanız.

 
Paylaş: