Telefon
WhatsApp
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

İstanbul Beşiktaş ilçemiz il sınırları içinde olan ve sakin bir hayat yaşmayı isteyenlerin tercih ettiği nezih bir İlçemizdir. Farklı noktalardan yaşamlarını sakin ve huzurlu olarak devam etmek isteyen insanların en çok tercih ettikleri bir ilçemiz olmaktadır. İstanbul Ceynak Beşiktaş evden eve nakliye şirketi olarak Beşiktaş ilçemize bir çok insanımızın eşyalarını taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz. Türkiye ve İstanbul'nın farklı noktalarından ilçemize insanlar göç etmektedir.Baypazarı Nakliyat firması olarak bizlerde insanlarımızın taşınma isteklerine profesyonel olarak hizmetler üretiyoruz.Sunduğumuz bir çok hizmet çeşitlerimiz mevcuttur.Bunlar;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Ambalaj ve paketleme
  • Montaj ve demontaj
  • Evden eve nakliye
  • Şehiriçi eşya taşımacılığı
  • Şehirler arası nakliye
  • Asansörlü nakliyat
  • Parça eşya taşıma
  • Sigortalı eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşıma

İstanbul Beşiktaş taşımacılık şirketi olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı makul ve ekonomik fiyatlara taşınmasını sağlıyoruz.Taşınma fiyatında anlaştığımızda tarih ve saat belirlenerek anlaşmayı sağlamış oluyoruz.Taşınma günü hizmet vermeden önce, sözleşmemiz imzalanarak anlaşma yasal güvence altına alınmaktadır.

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Eşyalarınız uzman personelimiz tarafından ambalaj ve paketlemesi yapılarak taşınma sırasında hasar ve zarar görmemesi sağlanmış olur. Taşımacılıkta daima kaliteli ve dayanıklı ambalajlama malzemeleri kullanarak insanlarımızın eşyalarının tam güvenli olarak taşınmasını hedefliyoruz.Bazı durumlarda çok yeni ve değerli olan eşyaları battaniyeler ile üçüncü kat olarak ambalaj ve paketlemesini yaparak sıfır hasar ve çizik ile eşyalarınızın tam güvenli taşınmasını sağlıyoruz.Bulunduğunuz binada asansör yok ise modüler asansörümüz ile eşyalarınızın araç içerisine taşınmasını modüler asansörümüzle hızlı ve güvenli bir şekilde yaparak zaman tasarrufu sağlıyoruz.Eşyalarınızı elemanlarımız araç içerisine yerleştirerek aracın seyir halinde sarsılmadan kaynaklı kırılma,dökülme,çarpma gibi olasılıkların kaynaklı hasarın oluşmamasını sağlıyoruz.

Aracımız girilen rotaya doğru yola çıkar.Yeni adrese geldiğinde ekibimiz disiplinli ve planlı bir şekilde araçtaki eşyaları evinize taşımasını yaparlar. Gerekli durumlarda yeni adresinizde de modüler asansör kullanılması gerekli görülürse eşyalarınız modüler asansör yardımı ile taşınması sağlanır.Evinize indirilen eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek müşterimiz kontrolünde eşyalarınız evinize dekoratif bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. İşimiz bittiğinde anlaşma dahilindeki ücreti alarak hizmetimizi tamamlamış oluruz.İşinin uzmanı bir Beşiktaş evden eve nakliye firması olarak insanlarımıza her aşamada yardımcı olarak planlı ve projeli hizmetler sunuyoruz. Müşteri odaklı taşımacılık hizmetlerimizle asla mağduriyetler yaşatmadan insanlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz.

 
Paylaş: