Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1990 Yılında İstanbul'da kuruldu.Gerekli bütün yasal evraklarını tamamlayarak nakliyat sektörüne atılım yaptı.Bütün taşıma hizmetlerini sorunsuz vermeyi kendine bir amaç edinen firmamız sektörde kaliteli firmalar arasında yer almaktadır.3 tane geniş kasalı araç filomuz ile şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Dünya teknolojilerini de yakından takip eden ve lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız genç ve işin de tecrübeli ve özel egitimli personellerle müşterilerine güvenilir bir hizmet sunma geyretindedir.Elemanlarımız yıllardır bu işi yaptıkları için profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktadırlar. Her taşıma sıkıntısız ve problemsiz bir şekilde yeni adresine teslim etmekteyiz.

Firmamız son teknolojik araçları ile taşıma yükleme ve boşaltma gibi ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme ve her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirmektedir.Firmamız taşıma gerçekleştirecegi bütün ürün ve eşyalar sigorta kapsamına almaktadır.Müşterilerimizin hiç bir şekilde madur edilmeden bu hizmeti almalarını sağlıyoruz.Her aşamada işin kalitesini ve elemanlarımızın işçiligini kontrol ederek web sitemizde değerlendirme yapabilirsiniz.